باسمه تعالی

شرکت دانش بنیان پارس اُرچینِ دانش با توجه به نیازهای حساس صنعت کشورمان و با تکیه بر دانش و تجربه متخصصین خود ، موفق به طراحی و ساخت سنسورهای خازنی فرکانسی سطح سنج(لول سوئیچ) مخازن برای مواد جامد فله مورد استفاده در صنایع سبک و سنگین شده که پیش از این تکنولوژی ساخت آن تنها در اختیار چند کشور اروپایی بوده است .

پس از بیست سال تجربه در زمینه اجرا و بهره برداری سیستم های ابزاردقیق صنایع سنگین کشورمان در سال 1397  تعدادی از فعالان این صنعت تصمیم به تاسیس شرکت پارس اُرچین دانش نمودند تا در بستری نو در جهت  ارتقاء سطح کیفی تولیدات داخلی موثر باشند .این مجموعه در سال 1398 به عنوان اولین شرکت دانش بنیان در شاخه طراحی سنسورهای لول سوئیچ پذیرفته گردید و تحت برند تجاری پـاد فروش محصولات خود را آغاز نمود . این شرکت حاصل سالیان سال تجربه و تلاش در عرصه صنعت می باشد و با جذب نیروهای متخصص سعی در دمیدن روح تازه در صنعت ساخت سنسورهای پرکاربرد دارد، زیرا ما معتقدیم که همواره باید علم در کنار تجربه قرار گیرد تا مجموعه ای قدرتمند و پویا بوجود آید. ما در این شرکت خط و مشی زیر را دنبال خواهیم نمود.  به امید آنکه در جهت خود کفایی و بالا بردن کیفیت و رقابتی کردن محصولاتمان حرکت کنیم.

- رضایت مشتری

- ارتقا سطح کیفی محصولات

- پویا بودن و استفاده از فناوریهای نوین

لول سوئیچ برای کنترل سطح مخازن کاربرد دارد که بسته به نوع مواد داخل مخزن اعم از مایعات یا جامدات می تواند از مدلهای متنوع خازنی فرکانس رادیویی استفاده نمود. فناوری فرکانسی به کار رفته در این مدل لول سوئیچ ها این امکان را به صنایع می دهد تا در فرآیندهایی با دماهای بالای سیصد درجه از این نوع سنسور استفاده کنند.کمترین تاثیرگذاری نشست مواد و سایش پراب سنسور بر عملکرد دقیق آن از دیگرمزیت این فناوری می باشد که قابلیت اطمینان آن را بطرز چشمگیری افزایش می دهد.
لازم بذکر است که این فناوری تا پیش از این تنها در اختیار دو کشور آمریکا و آلمان بوده که با تلاش و همت متخصصین مجموعه پارس اُرچین دانش زین پس در کشور عزیزمان بصورت صد در صد بومی تولید می شود.

باتوجه به اینکه این سنسور در طیف گسترده ای از صنایع سبک ، نیمه سنگین و سنگین کاربرد دارد ، تنوع بسیار زیادی به این محصول داده است و در حال حاضر مجموعه ما توانایی ساخت بیش از سی نوع از این لول سوئیچ با مشخصات منحصربفرد را دارد. این تنوع بی نظیر در حال حاضر در چهار زیر شاخه اصلی به تولید و بهره برداری رسیده است که به شرح ذیل می باشند:

-POD PCS660
لول سوئیچ های این شاخه توانایی عملکرد در دمای سیصد درجه سانتی گراد را دارند.

-POD PCS550
لول سوئیچ های این شاخه تیپ اقتصادی بود توانایی عملکرد تا دمای صد درجه سانتی گراد را دارند.

-POD PCS440
لول سوئیچ های این شاخه تیپ فوق کامکپت بوده و برای استفاده صنایع کوچک و موارد خاص می باشند.

-POD MINICAP
لول سوئیچ های این شاخه تیپ مینی بوده و برای استفاده در مخازن مایعات و جامدات تحت فشار می باشند.

در سنسورهای لول سنج خازنی، یكی از صفحات خازن، الكترودی است که وارد مخزن یا بونکر می شود. صفحه دوم لول سنج خازنی یا یک الکترود دیگر است و یا دیواره فلزی تانک. الکترود دوم یا دیوار تانک به زمین متصل می شود و الکترود مرجع نامیده می شود. با بالا آمادن ارتفاع مواد در مخزن و تماس پیدا کردن با صفحه الکترود، ثابت دی الكتریك افزایش می یابد. بنابراین با اندازه گیری پیوسته این مقدار،سنسور حضور مواد را تشخیص داده و پر یا خالی بودن مخزن مشخص می شود.

در نمونه های ابتدایی این سنسور به علت طراحی قدیمی ، عوامل محیطی از جمله فرسایش ، تغییر دما ، رطوبت ، نویز های صنعتی اعم از مکانیکی و الکتریکی به شدت بر روی عملکرد سنسور تاثیر می گذارند و نیز طول عمر آن را بشدت کاهش می دهند . سنسور های پاد با توجه به اینکه از تکنولوژی فرکانس رادیویی در طراحی خود بهره برده اند ، در شرایط محیط های صنعتی بدون کوچکترین اختلال به عملکرد خود ادامه می دهند و این بزرگترین نقطه تمایز آنها با نمونه های قدیمی موجود در بازار می باشد.

از دیگر ویژگی های سنسور های پاد نسبت به نمونه های داخلی و خارجی می توان به موارد زیر اشاره نمود :

– طراحی بدنه مقاوم
– نصب آسان و سریع
– قابلیت اطمینان بالا    
– هزینه نگهداری پایین
– بدون نیاز به کالیبراسیون
– تنظیم آسان حساسیت سنسور
– قابلیت کارکرد در دماهای بالا
– حفاظت الکترونیکی در برابر پلاریته معکوس و اضافه ولتاژ
– طراحی پراب مقاوم در برابر ضربه و سایش
– طراحی سفارشی بنا به درخواست مشتری
– جایگزین مناسب برای برند های E+H و VEGA


لول سوئیچ خازنی - لول سنج خازنی - سطح سنج خازنی - پارس اُرچین دانش

لول سوئیچ خازنی - لول سنج خازنی - سطح سنج خازنی - پارس اُرچین دانش

لول سوئیچ خازنی - لول سنج خازنی - سطح سنج خازنی - پارس اُرچین دانش

لول سوئیچ خازنی

لول سوئیچ خازنی - لول سنج خازنی - سطح سنج خازنی - پارس اُرچین دانش

لول سوئیچ خازنی - لول سنج خازنی - سطح سنج خازنی - پارس اُرچین دانش

لول سوئیچ خازنی - لول سنج خازنی - سطح سنج خازنی - پارس اُرچین دانش

لول سوئیچ خازنی - لول سنج خازنی - سطح سنج خازنی - پارس اُرچین دانش

لول سوئیچ خازنی - لول سنج خازنی - سطح سنج خازنی - پارس اُرچین دانش

لول سوئیچ خازنی - لول سنج خازنی - سطح سنج خازنی - پارس اُرچین دانش      لول سوئیچ خازنی - لول سنج خازنی - سطح سنج خازنی - پارس اُرچین دانش

لول سوئیچ خازنی - لول سنج خازنی - سطح سنج خازنی - پارس اُرچین دانش      راهنمای سفارش سنسور لول سوئیچ خازنی فرکانسی پاد